Vaginální sféra, to je novinka od značky, která způsobila revoluci na trhu s menstruačními kalíšky

Problémy ve svalech pánevního dna Mohou skončit příčinou bolesti dolní části zad a beder.nepohodlí v oblasti, vážné prolapsy, inkontinence moči a dokonce sexuální dysfunkce, které velmi komplikují vztahy.

Ale posilování této oblasti doma, bez pomoci specializovaného fyzioterapeuta, neNebo je to jednoduché a o možnostech, které gynekologové doposud dávali, nebylo co domů psát. Proto, Ennaznačka, která již způsobila revoluci na španělském trhu popularizací používání menstruačních kalíšek (v různých velikostech, skládacích a dokonce v balík pro teenagery) nyní vytvořila poševní kouli, která posiluje svaly pánevního dna.

Enna Pelvic Ball Je považován za zdravotnický výrobek, takže je navržen se speciálním zdravotnickým materiálem pro ženská těla a se všemi zárukami zdraví a pohody. Jeho oválná vaginální koule umožňuje snadné zavedení a uvnitř byla umístěna kulička z nerezové oceli ve tvaru nepravidelného šestihranného diamantukterý intenzivně vibruje a naráží na vnitřní stěny vnější sféry, což způsobuje, že svaly pánevního dna reagují a stahují se okamžitě a mimovolně.

Je to přesně tato vibrace což umožňuje zlepšit tonus a odolnost svalů v této oblasti, protože zvyšuje krevní oběh a lubrikace a snižuje stresovou inkontinenci moči, která je důsledkem toho, že močový měchýř pracuje tvrději, jako když kašleme, smějeme se nebo kýcháme.

Specialisté doporučujeme použití pánevního míče u žen ženy po porodu nebo těhotné (v těchto případech po konzultaci s lékařem), ženy v menopauze, s problémy s inkontinencí nebo provozují náročný sport.

Ideální je použít Enna Pelvic Ball postupně, od pěti minut do pěti minut, až do užívání, v průměru celkem 30 minut denně. Cvičit s ním můžete maximálně jednu hodinu. Odborníci značky doporučují pro větší účinnost kombinovat s cviky na stahování svalů Kegel nebo pubococcygeus a dokonce i s hypopresivy.

tPoruchy pánevního dna nebo jejich oslabení se s věkem prohlubují, ale nemusí to nutně souviset se staršími ženami. Slabé svaly způsobují ztrátu elasticity a mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou: těhotenství, porod, menopauza nebo sporty s vysokým dopadem (jako je Zumba, běh, CrossFit atd.), které ji mohou také ovlivnit. Kromě toho existuje více rizikových faktorů, jako je obezita, chronický kašel a dědičné prvky, mimo jiné, které je třeba vzít v úvahu.

V každém případě, jak ukazuje tato poševní sféra, je nezbytné vždy zabránit jejímu poškození.

Loading...
begonie