Netflix uvádí na trh knihu se 70 recepty inspirovanými jejími filmy a seriály

Streamovací gigant spustil kuchařku inspirovanou jeho filmy a seriály se spoustou receptů pro všechny chutě, které jsme již viděli na malé obrazovce

Není žádným tajemstvím, že se nezastaví před ničím, aby popularizoval své filmy a televizní seriály mimo plátno. Proč tedy nevyužít to, co je další vášní nás všech, stejně jako kinematografie Kuchyně a dobré jídlo?

Nedávno se tedy streamovací platforma rozhodla vydat a kniha neobvyklých receptů inspirovaná jeho katalogem filmů a televizních seriálů. Tradiční popcorn a sladkosti našich televizních večerů by proto mohla být nahrazena sérií gurmánských receptů, které jsme již ochutnali při sledování našich oblíbených pořadů a které si nyní konečně budeme moci znovu vytvořit.

Recepty jsou více či méně propracované, s různými příchutěmi a úrovněmi složitosti i pro ty, kteří jsou ve vaření hrozní. Kromě toho existuje mnoho nápadů na dekorace, jak vytvořit dekor hodný seriálu nebo filmu Netflix.

Jaké recepty najdeme uvnitř

Kniha obsahuje sbírku 70 sladkých i slaných receptů a také koktejly pro všechny chutě. Mezi tyto, Michelada koktejl s chilli papričkou Narcosa čokoládová šachovnice na počest Královna šachů, Dalgona Candy protagonista jednoho z testů Hra oliheň a čarodějnický bourguignon Zaklínač.

Ale nebojte se, v katalogu streamovacího giganta je k dispozici mnoho dalších seriálů, filmů a reality show jako např Ozark, Emily v Paříži, Stranger Things Ó American Barbecue: velká výzva. Oficiální kuchařku Netflix již lze zakoupit v mnoha knihkupectvích a digitálních obchodech za cenu 29,90 europrávě včas na vánoční dárky.

Následuj nás na | | | |

Mohlo by vás také zajímat:

Loading...
begonie