Neomylný trik, jak skládat ponožky a mít stále uklizenou zásuvku se spodním prádlem

S tímto malým trikem bude vaše zásuvka na spodní prádlo vždy uklizená a už nebudete riskovat, že budete mít nepasující ponožky

Všichni bychom chtěli mít uklizenou zásuvku na prádlove kterém mít okamžitý přehled o celém jeho obsahu – přesto se to podaří jen málokomu.

Právě proto, že je plná drobných předmětů (spodky, punčochy, ponožky), je mnohem snazší prádlo hromadně vyhodit a stávající nepořádek pak zhoršit pokaždé, když se hrabeme při hledání toho, co nemůžeme najít.

Naštěstí ve videu zveřejněném na svém kanálu TikTok anglická značka, která vyrábí ponožky, odhaluje a Úžasný trik na úhledné skládání ponožek aby byly vždy uklizené a viditelné uvnitř zásuvky.

Tento malý trik nám kromě toho, že nám umožňuje udržovat zásuvku spodního prádla uklizenou s minimální námahou a vždy najít to, co hledáme, Zajistí našim ponožkám delší životnostprotože budou zachovány lepším způsobem.

Čtěte také: Kdy vyhodit a vyměnit spodní prádlo?

Jak správně skládat ponožky

Začněme tím, že to řekneme trik platí pouze pro dlouhé ponožky, které lze na sebe několikrát složit. Vezmeme pár ponožek a uspořádáme je kolmo k sobě, aby vytvořily kříž.

Každou polovinu vodorovné ponožky pak přehneme dovnitř a vše otočíme dnem vzhůru. V tomto okamžiku srolujeme jeden konec svislé ponožky směrem ke středu a vložíme do druhého konce.

Měli jsme získat poměrně kompaktní čtvercový blok, který lze svisle zasunout dovnitř zásuvky spolu s ostatními takto složenými ponožkami.

Tato technika, o níž vám níže zanecháme video tutoriál, nám umožňuje mít dvě ponožky ze stejného páru vždy pohromadě, sjednocený v kompaktním bloku, který nám umožňuje okamžitě vidět představivost k okamžitému rozpoznání.

Bohužel ne všichni uživatelé TikTok prokázali nadšení a uznání pro tuto techniku, označili ji za příliš komplikovanou na to, aby ji uvedli do praxe, a prohlásili, že nemají všechen ten čas na to, aby plýtvali skládáním prádla.

Někdo poznamenal, že bude i nadále bez odrazu házet ponožky do zásuvky ve velkém, aniž by se staral o jejich udržování v pořádku a v případě potřeby pár vytáhl.

Sledujte nás na telegramu | Instagram | Facebook | Tik tak | Youtube

Zdroj: TikTok

Doporučujeme také:

Loading...
begonie