Jste génius nebo psychopat? Zde je návod, jak to zjistit!

Vyřešte tuto výzvu a čeká vás velké překvapení!

Tento test osobnosti, ale zároveň i emoční inteligence, vyzývá diváky, aby přemisťovali disky z jednoho regálu do druhého, od prvního k poslednímu. Ale není to tak jednoduché, protože to budete muset udělat bez skládání větších disků na menší disky.

Zdroj: Daily Star

Máte vše, co je potřeba k vyřešení výzvy, ale pouze pokud jste připraveni se o sobě naučit pár věcí.

Zde jsou pravidla této malé hry vytvořené Impulse Brain Training.

Hráč musí přesunout všechny disky, aby točil tři. A pokud se do hry pustíte, možná zjistíte, jestli jste průměrní, chytří nebo géniové.

Pokud se vám podaří pohnout červeným kotoučem, může to znamenat, že jste psychopat.

Ti, kterým se podaří posunout zelený kotouč, zjistí, že jsou to chytří lidé.

A ti, kteří hýbou žlutým kotoučem, jsou považováni za génia.

Pokud posunete červený kotouč, není to zrovna něco, z čeho byste měli mít radost, protože to může znamenat, že jste psychopat.

Psychopat je člověk, který trpí antisociální poruchou osobnosti, známou také jako psychopatická porucha osobnosti. Mezi běžné charakteristiky psychopatů patří nedostatek výčitek svědomí nebo pocit viny za jejich antisociální chování, nedostatek empatie k druhým, sklon manipulovat a vykořisťovat druhé pro osobní účely a impulzivně-agresivní chování.

Je důležité si uvědomit, že ne všichni lidé s antisociální poruchou osobnosti jsou zločinci nebo páchají násilné činy, ale mezi touto poruchou a antisociálním chováním se významně překrývá. Diagnostika a léčba psychopatie je často složitá a terapeutická intervence může být obtížná.

Obecně platí, že chování psychopata může vytvářet potíže v mezilidských vztazích a může negativně ovlivnit kvalitu života jak dotyčného, ​​tak jeho okolí.

Loading...
begonie